Odmładzające zabiegi, które zapewnia współczesna medycyna estetyczna.

Medycyna estetyczna – zapewnia wiele innowacyjnych zabiegów, które pozwalają cofnąć wiele zmian pojawiających się pod wpływem efektów starzenia się. Natomiast wiele zabiegów medycyny estetycznej pozwala na zabezpieczenie przed szybkim starzeniem się oraz odmłodzenie. Takie zabiegi, które zapewnia nowoczesna medycyna estetyczna poznań, są zabiegami, które pozwalają na zapewnienie wyjątkowych efektów a jednocześnie są zabiegami, które mogą być wykonane w krótkim czasie. Pojedyncze zabiegi takie jak mezoterapia igłowa mogą być wykonane w ciągu pół godziny, co pozwala na zapewnienie komfortu pacjentkom. Mezoterapia igłowa może być również realizowana w ramach bardziej złożonych terapii, w których realizowany jest zestaw zabiegów, co pozwala na uzyskanie bardziej rozbudowanych oraz spektakularnych efektów. Natomiast mezoterapia igłowa wykonywana jako pojedynczy zabieg pozwala na pobudzenie produkcji kolagenu w skórze, który jest odpowiedzialny za elastyczność skóry, jędrność. Zabieg pozwala na zrealizowanie rewitalizacji skóry, co pozwala na uzyskanie odmładzających efektów. Mezoterapia igłowa może być wykonywana zarówno u młodych pacjentek, u których pojawiają się pierwsze spadki w produkcji kolagenu, co ma cel zabezpieczenia skóry, jak też u starszych pacjentek, którym zapewnia przywrócenie większej produkcji cennego kolagenu.

Medycyna estetyczna w Poznaniu

Do odmładzania twarzy stosowany jest również kwas hialuronowy. Stosowanie tej substancji wynika z ubytków kwasu hialuronowego w skórze z wiekiem. Jednocześnie kwas hialuronowy odpowiada za jędrność skóry. W zabiegach medycyny estetycznej stosowany jest zarówno kwas hialuronowy w czystej postaci, jak też stosowane są preparaty, w których kwas hialuronowy jest jednym ze składników. Zabiegi oparte na kwasie hialuronowym pozwalają zarówno na cofanie negatywnych efektów starzenia się, jak też pozawalają zapewnić jedynie zabezpieczenie skóry przed pojawieniem się efektów starzenia. Do zabezpieczenia skóry stosowany jest kwas nieusieciowany a takie zabiegi są kierowane przede wszystkim do kobiet po trzydziestym wieku życia. Natomiast u kobiet w średnim czy starszym wieku stosowany jest kwas hialuronowy usieciowany, w tym wysoko usieciowany. Współczesna medycyna estetyczna poznań jest w stanie zapewnić również wiele innowacyjnych preparatów, które wykorzystują kwas hialuronowy, jak preparat stosowany w zabiegu voluma. Zabiegi pozwala na uzupełnianie ubytków w skórze poprzez stosowanie postaci kwasu hialuronowego w formie inplantu, który po zastosowaniu zabiegu stopniowo jest uwalniany i zapewnia skórze aktywizację produkcji kolagenu.

Medycyna estetyczna – Poznań

Voluma jest zabiegiem, który pozwala na zapewnienie bardzo długoterminowych efektów, gdyż po wprowadzeniu preparatu pod skórę uwalniany jest on nawet do dwóch lat po zabiegu. Pozwala to na zapewnienie wzmożonej produkcji kolagenu w skórze, który może zapewnić zwiększenie elastyczności skóry. Zabieg jest skutecznym rozwiązaniem przede wszystkim u kobiet, u których ubytki w produkcji kolagenu są duże. Innym zabiegiem, który stosuje preparat wypełniający jest skupltra. Zabieg również pozwala na zapewnienie odmłodzenia poprzez oddziaływanie zarówno na zmarszczki a jednocześnie na objętość twarzy. Stopniowe działanie preparatu ma na celu zapewnienie pobudzenie tkanek do produkowania przez skórę własnego kolagenu. Ten zabieg medycyna estetyczna poznań również kieruje do kobiet, u których niezbędne jest uzupełnianie niedoborów kolagenu w skórze. Natomiast w odróżnieniu od volumy zabieg z użyciem preparatu skulptra daje efekty po znacznie dłuższym czasie. Efekt po zabiegu również utrzymuje się do dwóch lat, co również jest efektywnym sposobem zapewnienia długotrwałych efektów poprawy wyglądu skóry poprzez jej uelastycznienie, zwłaszcza u kobiet w starszym oraz średnim wieku, gdy produkcja kolagenu stale się zmniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *